logo
ЩО МИ РОБИМО

Контроль над оборонними витратами

Напрям “Контроль над оборонними витратами ” викриває неефективні витрати органів публічної влади, зосереджуючись на обороні та ОПК, і втілюється командою експертної організації StateWatch.

Безпека громадян та державний суверенітет є основою для побудови сильної країни. У 2014 році стало зрозуміло, що казнокради нищать українське військо паралельно з російськими найманцями. Саме це спрямувало наші дії на відстеження вищезгаданих витрат на сферу оборони та ОПК. Занепад української армії було зупинено, але для подальшого розвитку обороноздатності країни цього мало, адже масові розкрадання державного бюджету продовжуються. Окрім цього, стратегічні підприємства з концерну “Укроборонпром” штучно розвалюють нечисті на руку керівники, які підконтрольні політикам.

Тому ми чітко сфокусувались на меті демонструвати суспільству – хто саме у владних кабінетах через власну дурість чи прямий умисел допомагає російському агресору знищувати українську державність, неефективно витрачаючи гроші, крадучи деталі до військової техніки та віддаючи “підряди” своєму близькому оточенню.

головне

ПУБЛІКАЦІЇ