logo
Новини,

Чернігівська обласна лікарня просить 23,4 млн грн проєкту United24 на ремонт бактеріологічної лабораторії, яка постраждала в результаті бойових дій

Комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська обласна лікарня” Чернігівської обласної ради потребує 23,4 млн грн для реалізації проєкту “Капітальний ремонт приміщень будівлі для улаштування бактеріологічної лабораторії КНП “Чернігівська обласна лікарня” ЧОР по вул. Івана Мазепи, 3а в. м. Чернігів”. Адміністрація закладу звернулась до Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я, утвореної Міністерством охорони здоров’я, з метою залучити кошти фонду United24.  

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на лист КНП “Чернігівська обласна лікарня” ЧОР до Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я, утвореної Міністерством охорони здоров’я.

У листі адміністрація Чернігівської обласної лікарні повідомляє, що внаслідок бойових дій та бомбардувань військами рф, будівлі Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру практично не підлягають відновленню. Зазначається, що втрачено й лабораторії закладу та обладнання.

Наголошується також, що відновлення будівлі диспансеру та бактеріологічної лабораторії, без якої неможливо функціонування фтизіатричної служби та надання пацієнтам необхідного обсягу послуг з лікування туберкульозу, є важливим для Чернігівської області.

Згідно з попередніми розрахунками загальний кошторис проєту буде становити 23,4 млн грн, які будуть розподілені на: 

будівельні роботи 17,3 млн грн;

обладнання та устаткування – 3,6 млн грн;

інші витрати, включно з проектно-вишукувальними роботами – 2,5 млн грн.

Водночас станом на середину грудня розгляд вказаного питання Комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я не проводився.  

Комісія здійснює розподіл коштів гуманітарної допомоги на медицину, що надходять у рамках проєкту United24, згідно з Порядком використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабміну. 

Експертна організація StateWatch закликає владу зробити всю інформацію про витрати на відбудову країни публічною та підзвітною.Нагадаємо, раніше StateWatch повідомляла про те, Комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська міська лікарня №3” Чернігівської міської ради звернулося до Міністерства охорони здоров’я України з проханням про виділення 5,4 млн грн коштів проєкту United24 для ремонту рентгенвідділення, яке зазнало серйозних руйнувань після російських обстрілів.