logo
Новини,

Громадські організації закликають зупинити демонтаж держави руками суддів КСУ

Експертна організація “StateWatch” підтримує заяву низки антикорупційних громадських організацій про недопущення демонтажу України руками Конституційного Суду.

27 жовтня судді Конституційного суду, порушивши принципи своєї роботи, вийшовши за межі подання, перебравши на себе повноваження парламенту, повністю заблокували роботу НАЗК та зруйнували антикорупційну реформу.

Це рішення відкинуло нас від обраного у 2014 році проєвропейського вектору держави у бік країни-агресора, що шостий рік поспіль веде війну проти українського народу на фізичному та інформаційному фронті. Стало очевидним, що рішеннями кишенькового Конституційного суду прокремлівські сателіти та олігархи відкрили новий фронт всередині країни. Його мета – не лише звести нанівець усі досягнення держави після Революції Гідності, але й повернути Україну під всеосяжний контроль Кремля.

Найближчим часом судді КСУ можуть визнати неконституційними земельну та банківську реформи. Обидві реформи є нашими зобов’язаннями перед західними партнерами. Скасування реформ, окрім згортання співпраці з Заходом та безвізового режиму, призведе до повного фінансового колапсу, політичного та економічного хаосу в державі. Це стане нищівною поразкою перед Кремлем на внутрішньому фронті.

Саме тому українська влада повинна дати рішучу відсіч спробам знищення нашої держави.

Громадськість закликає всі проукраїнські сили в парламенті невідкладно зупинити суддів-маріонеток КСУ та їх ляльководів – Медведчука та Коломойського.

У разі, якщо депутати Верховної Ради не зупинять дії суддів КСУ вже завтра – вони стануть рівноцінними співучасниками знищення держави.

  • ВГО “Автомайдан”
  • Центр протидії корупції
  • Інститут законодавчих ідей
  • ГО “StateWatch”
  • Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні