logo
Новини,

Ірпінська міська лікарня просить 21,4 млн грн проєкту United24 на ремонт та відбудову підрозділів поліклініки, яка постраждала внаслідок бойових дій

Комунальне некомерційне підприємство “Ірпінська центральна міська лікарня” Ірпінської міської ради звернулося до Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я, утвореної Міністерством охорони здоров’я, з проханням виділити 21,4 млн грн коштів проєкту United24 для ремонту приміщення, яке зазнало серйозних руйнувань внаслідок бойових дій, та поточного ремонту структурних підрозділів лікарні. 

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на лист КНП “ІЦМЛ” ІМР до Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я, утвореної Міністерством охорони здоров’я.

У листі адміністрація лікарні зазначає, що внаслідок бойових дій в Ірпінському регіоні  будівля Консультативно-діагностичної поліклініки для дорослих КНП “ІЦМЛ” зазнала значних пошкоджень та потребує капітального ремонту на загальну суму 12 млн грн. На вказану суму необхідно провести ремонт даху, утеплення будівлі, оздоблення фасаду та інші будівельні роботи. 

Також з метою забезпечення закладу сучасною пожежно-охоронною системою, забезпеченням безпеки на території структурних підрозділів КНП “ІЦМЛ” та своєчасним повідомленням про пожежі на об’єкті адміністрація закладу просить виділити ще 9,4 млн на такі потреби:

  • поточний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу КНП “Ірпінська центральна міська лікарня” Ірпінської міської ради Київської області за адресою: Консультативно-діагностична поліклініка для дітей, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, 29 – 1,2 млн грн;
  • поточний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу КНП “Ірпінська центральна міська лікарня” Ірпінської міської ради Київської області за адресою: Консультативно-діагностична поліклініка для дорослих, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, 38 – 4,7 млн грн;
  • поточний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу КНП “Ірпінська центральна міська лікарня” Ірпінської міської ради Київської області за адресою: Багатопрофільний стаціонар, Київська область, м. Буча, вул. Польова,19 – 3,5 млн грн.

У лікарні просять звернути увагу на те, що власником КНП “ІЦМЛ” є Ірпінська територіальна громада, яка внаслідок військової агресії російської федерації зазнала великих руйнувань. Виконання бюджету територіальної громади становить близько 80%, тому КНП “ІЦМЛ” не може розраховувати на фінансову підтримку власника. 

Комісія здійснює розподіл коштів гуманітарної допомоги на медицину, що надходять у рамках проєкту United24, згідно з Порядком використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабміну. 

Експертна організація StateWatch закликає владу зробити всю інформацію про витрати на відбудову країни публічною та підзвітною.

Нагадаємо, раніше StateWatch повідомляла про те, Комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська міська лікарня №3” Чернігівської міської ради звернулося до Міністерства охорони здоров’я України з проханням про виділення 5,4 млн грн коштів проєкту United24 для ремонту рентгенвідділення, яке зазнало серйозних руйнувань після російських обстрілів.