logo
Новини,

Команда StateWatch провела серію тренінгів в рамках онлайн-курсу про контроль COVID-витрат в регіонах

Експертна організація StateWatch завершила перший етап навчального курсу “Громадський контроль за бюджетними витратами на боротьбу з COVID-19 в регіонах”.

Протягом триденних онлайн-тренінгів 32 учасники з Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Рівненської, Чернівецької областей навчилися користуватися інструментами моніторингу витрат у медичній сфері та розрізняти фейки про COVID-19, дізналися про ефективні методи отримання публічної інформації та пошуку тендерів щодо COVID-19. Голова StateWatch Гліб Канєвський поділився зі слухачами підходами організації адвокаційних та комунікаційних кампаній.

Усю важливу інформацію для курсу та подальшої професійної діяльності учасників ми систематизували у відеолекціях.

Наступним етапом проєкту стане конкурс на найкращі інформаційні матеріали про використання публічних коштів на боротьбу з пандемією коронавірусу в регіонах.

За результатами навчання учасники зможуть підготувати власні аналітичні матеріали для ЗМІ. Найкращі отримають фінансову винагороду від команди StateWatch.

Проєкт “Громадський контроль за бюджетними витратами на боротьбу з COVID-19 в регіонах” реалізується за підтримки  Чорноморського фонду регіонального співробітництва, Німецького фонду Маршалла США. Позиції та думки, висловлені або оприлюднені/озвучені публічно не обов’язково співпадають з позиціями Чорноморського фонду регіонального співробітництва або його партнерів.