logo
Новини,

Оренда та продаж майна Укроборонпрому: чи подолали схеми і тіньові заробітки? – пресконференція

17 вересня о 10.00 в Українському кризовому медіа центрі  відбудеться пресконференція на тему “Оренда та продаж майна Укроборонпрому: чи подолали схеми і тіньові заробітки?”, в якій візьмуть участь представники ГО StateWatch та ДК “Укроборонпром”.

Пресконференція організована експертною організацією StateWatch за фінансової підтримки Фонду Відродженння.

Під час заходу громадська організація  StateWatch презентує аналітичне дослідження щодо ринковості цін на майно, яке підприємства Концерну здають в оренду. Дослідження презентуватиме громадський діяч Гліб Канєвський.

Від імені Концерну у заході візьмуть участь: Надія Бігун, директор із закупівель ДК “Укроборонпром” та Костянтин Бушуєв, заступник Генерального директора із безпеки ДК “Укроборонпром”.

Питання до обговорення

  1. 21,6 млн грн прибутку на оренді та продажі майна Укроборонпрому за 8 місяців 2020 року – це багато чи мало?
  2. За скільки підприємства Укроборонпрому здають в оренду квадратний метр державного майна?
  3. Як Укроборонпром і Прозорро.Продажі долають корупцію на оренді та продажі нерухомості?
  4. Найпоширеніші схеми з майном підприємств Укроборонпрому на прикладі заводів “Артем”, “Радар” та “Маяк”.

Онлайн-трансляція відбудеться у Zoom, а також на Facebook сторінках ГО StateWatch, проекту “Марлін”, ДК “Укроборонпром”.

Дата та час: 17 вересня, четвер, 10:00 – 11:00.

Умови акредитації: До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, утім, зважаючи на ковідобмеження у країні, кількість фізично присутніх журналістів під час заходу – обмежена.

З питань акредитації звертатись до Артема Скрипника, менеджера з комунікацій ГО StateWatch: statewatch.media@gmail.com або за телефоном +380971627617

Запитання до спікерів ви можете залишити за посиланням – https://forms.gle/9u3vhX7bhTA8gyuNA.

Дослідження щодо ринковості цін на майно, яке підприємства ДК “Укроборонпром” здають в оренду, проведене StateWatch за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”