logo
Новини,

Розпочалася серія онлайн-тренінгів у рамках навчального курсу про COVID-витрати у регіонах

Експертна організація StateWatch провела відбір учасників онлайн-курсу “Громадський контроль за бюджетними витратами на боротьбу з COVID-19 в регіонах” і розпочала серію практичних тренінгів.

32 учасники з Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Рівненської, Чернівецької областей приєдналися до навчального онлайн-курсу StateWatch про контроль бюджетних витрат на протидію COVID-19 в регіонах. 17 лютого розпочався перший день онлайн-тренінгів.

Протягом наступних 3 днів учасники отримають знання про унікальні та дієві інструменти моніторингу витрат у медичній сфері, ефективні методи отримання публічної інформації; навчаться розрізняти фейки про COVID-19, шукати тендери щодо COVID-19 на Prozorro та багато іншої не менш корисної інформації для практичного застосування в аналітиці та журналістиці.

Наступні етапи навчання

  • Навчальні відеолекції.
  • Підготовка учасниками тематичних інформаційно-аналітичних матеріалів. Написання учасниками конкурсу по одному аналітичному матеріалу про моніторинг ефективності витрат коштів  на боротьби з COVID-19 в кожному конкретному регіоні.
  • Проведення конкурсу на визначення  найкращих інформаційних матеріалів з нагородженням переможців.
  • Підсумкова онлайн-конференція.

За результатами навчання учасники зможуть підготувати власні аналітичні матеріали для ЗМІ. Найкращі отримають фінансову винагороду від команди StateWatch.

Проєкт “Громадський контроль за бюджетними витратами на боротьбу з COVID-19 в регіонах” реалізується за підтримки  Чорноморського фонду регіонального співробітництва, Німецького фонду Маршалла США. Позиції та думки, висловлені або оприлюднені/озвучені публічно не обов’язково співпадають з позиціями Чорноморського фонду регіонального співробітництва або його партнерів.