logo
Новини,

StateWatch подала позов про остаточну ліквідацію податкової міліції

Експертна організація StateWatch подала позов про ліквідацію податкової міліції, як органу публічної влади з метою визнати нечинними її повноваження.

Влада роками обіцяє позбавити правоохоронні органи можливості тиснути на бізнес, шляхом створення окремого незалежного органу з розслідування фінансових та економічних злочинів. Особливо, коли мова заходить про податкову міліцію, яка де-юре була ліквідована законом ще 1 січня 2017 року, однак де-факто продовжувала і продовжує існувати та “кошмарити” бізнес.

Ми ще раз наголошуємо про важливість створення окремого незалежного органу, який займатиметься виключно фінансовими розслідуваннями. Зокрема, сьогодні податкова міліція діє поза правовим полем, залишаючись інструментом тиску на бізнес.

Саме тому ми підготували позов про остаточну ліквідацію цього нелегітимного органу.

Фото – Facebook сторінка голови Правління StateWatch Олександра Лємєнова

“Цей позов подано з метою визнати нечинними повноваження податкової міліції “кошмарити” бізнес. Крім того, в державі не може бути двох “податкових”, якими наразі фактично є ДФС і ДПС. При цьому, розслідуванням злочинів у фінансовій сфері повинен займатись спеціально створений незалежний орган – Бюро економічної безпеки”, – зазначив голова Правління StateWatch Олександр Лємєнов.

Читайте також експертний коментар “Коли правоохоронці перестануть “кошмарити” бізнес?”