logo
Новини,

StateWatch запустила Конкурс інформаційних матеріалів про фінансові витрати на відбудову системи охорони здоров’я

Експертна організація StateWatch відкрила набір на Конкурс інформаційних матеріалів про фінансові витрати на відбудову системи охорони здоров’я України для регіональних журналістів, розслідувачів та активістів. До конкурсу запрошуються медійники та експерти, які моніторять витрати бюджетних та  міжнародних коштів на місцевому рівні. 

Аби взяти участь у конкурсі, необхідно:

  1. Подати аналітичний чи розслідувальницький матеріал у текстовому або відеоформаті, який опублікований в регіональних ЗМІ або на вебсайтах громадських організацій за період з травня 2022 по січень 2023 року на тему гуманітарна або міжнародна фінансова допомога, бюджетні витрати в галузі охорони здоровʼя. У матеріалі має бути зазначено авторство учасника конкурсу. 
  2. Заповнити анкету до 23:59 31 січня 2023 року.

Експертне журі оцінюватиме публікації за критеріями правдивості, точності, ексклюзивності, наявності документального підтвердження та висновків автора. За результатами відбору 07 лютого організатори оголосять 7 переможців, які отримають грошову винагороду у розмірі 4 000 грн кожному. 

Конкурс спрямований привернути увагу суспільства до питань підзвітності, прозорості, та ефективності фінансових витрат на відбудову закладів охорони здоровʼя. 

Долучайтеся до участі в Конкурсі за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1ZlwzbuRBGtrKjzNH3ReNsikXAGaghR17QZUYlpC5TWc/viewform?edit_requested=true

Конкурс підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його організація та зміст є виключною відповідальністю аналітичного центру StateWatch  і не обовʼязково відображає позицію Європейського Союзу.