logo
Новини,

StateWatch запустила вебпортал Market Research Tool – MRT для порівняння цін на товари в системі закупівель Prozorro

Вебпортал Market Research Tool – MRT («Інструмент дослідження ринку – ІДР») дозволяє порівняти ціни на товари в системі закупівель Prozorro проти COVID-19.

Наразі вебпортал пропонується для практичного використання громадам – розпорядникам бюджетних коштів Донецької та Луганської областей.

MRT, зокрема, дозволяє ефективно управляти бюджетними коштами у сфері публічних закупівель за рахунок можливості перевіряти постачальників з позитивним бекграундом та з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Вже зараз громадська організація «StateWatch» проводить серію вебінарів про використання онлайн-інструменту. 

Спробувати та побачити, як легко знаходити доброчесних постачальників з оптимальними цінами можна прямо зараз на вебпорталі Market Research Tool – MRT

Якщо у вас виникнуть пропозиції чи запитання у використанні MRT, напишіть нам на e-mail: statewatch.media@gmail.com

Проєкт «Market Research Tool – MRT», який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, реалізує ГО «StateWatch» за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.