logo
Новини,

СвинарчукГейт: Компанія “Укроборонпрому” мала договір про спільну діяльність з компаніями друзів Гладковського-молодшого

Державна компанія “Укрспецекспорт”, яка входить в структуру концерну “Укроборонпром”, у грудні 2015 року підписала договір про спільну діяльність з приватними компаніями ТОВ “Оптимумспецдеталь” та ТОВ “Ренал”. 

У розпорядженні StateWatch опинилася копія угоди та листа тодішнього директора “Укрспецекспорту” Павла Букіна на ім’я директора “Укроборонпрому” Романа Романова.

Спільна угода, про яку не було раніше відомо, пояснює, чому з підконтрольними фірмами Віталію Жукову та Андрію Рогозі, друзями Гладковського-молодшого, без жодних тендерів оборонні заводи масово укладали угоди.

Необхідність спільної угоди Букін обгрунтував  затримками в поставці матеріалів та комплектуючих для бронетанкової техніки,  яка негативно впливає на імідж компанії, та з метою налагодження безперебійної поставки за низькими цінами. 

Договір про спільну діяльність передбачає розподілення прибутків пропорційно внескам у спільну діяльність учасників. Зокрема, ДК “Укрспецекспорт” вніс 30% від загальної суми вкладів, що складає 85,7 тис грн. ТОВ “Оптимумспецдеталь” та ТОВ “Ренал” внесли по 35%, що складає по 100 тис грн відповідно.