logo
Новини,

У поліції не кажуть, скільки Кагарлицький відділ отримав доплат з COVID-фонду

Працівники поліції з міста Кагарлик Київської області також отримали доплати до зарплати з COVID-фонду у граничному розмірі 50% за безпосередній контакт з населенням під час карантинних заходів. При цьому загальну суму виплат в поліції не повідомили.

Про це йдеться у відповіді Головного управління Національної поліції в Київській області  на запит журналіста StateWatch Олександра Гуменюка.

Наказом в системі МВС України запроваджено додаткову доплату поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення (забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами, послугами зв’язку, транспорту, адміністративними, соціальними послугами, а також захист прав дітей та забезпечення правопорядку і безпеки громадян) та внаслідок виконання обов’язків мають безпосередній контакт з населенням)

пояснення поліції Київської області

За період з березня по червень 2020 року керівник Кагарлицького відділу поліції подав до   

Головного управління Національної поліції в Київській області інформацію про підлеглих працівників, що забезпечували правопорядок і безпеку та мали безпосередній контакт з населенням під час запровадження карантинних заходів на виплату доплати у граничному розмірі 50% заробітної плати пропорційно відпрацьованому часу в зазначених умовах.

З липня 2020 року інформацію про необхідні доплати підлеглим подавав начальник відділення поліції № 1 Обухівського району, куди були переведенні поліцейські, що обслуговують Кагарлицький район.

Подана керівниками інформація грунтується на документально підтверджених фактах безпосереднього контакту з населеннями в процесі забезпечення правопорядку і безпеки громадян.

пояснення поліції Київської області

Нагадаємо, 23 травня 2020 року двоє поліцейських доставляли до відділку поліції у м. Кагарлик свідка крадіжки, місцеву жінку 1994-го року народження, де поліцейські побили та зґвалтували жінку.

Наразі, стосовно працівників Кагарлицького відділу поліції розпочато кримінальне провадження. Штат поліції Кагарлика було повністю скорочено: 4 співробітники звільнено, 5 тимчасово відсторонено та 10 притягнуто до дисциплінарної відповідальності.