logo

Український постачальник китайської вакцини проти COVID-19 просить перенести першу поставку на квітень

Отримавши 100% оплату авансом за постачання в Україну китайської вакцини Sinovac – CoronaVac проти COVID-19, компанія “Лекхім” просить перенести першу поставку з березня на квітень.

Крім цього “Лекхім” запропонував переглянути вимоги до ефективності цієї вакцини зі сторони України.

Що це означає на практиці? Через недолугість МОЗ, приватна компанія взяла уряд в заручники. Адже кошти за вакцину вже сплачені. А як відомо, музику замовляє саме той, хто за неї платить.

Подібний фокус міністра Степанова в країнах ЄС чи США, коштував би йому і його покровителям посад. Та в Україні так просто з посадами не прощаються.

І, щоб в нікого не залишилося сумнівів, що вакцинація населення провалена.

Для забезпечення колективного імунітету потрібно прищепити понад 60% населення – понад 20 млн осіб. Більшість щеплень робляться 2-ома дозами. Тобто, Україні потрібно близько 40 млн доз.

Проте, Україна має лише один офіційний контракт саме з “Лекхімом” на 1,9 млн доз. Всі інші заяви про 100 тис доз, 12 млн доз, та ін., поки що, лише заяви, які збурюють повітря.

Насамкінець варто згадати про ще один шлях набуття колективного імунітету – дарвіністський. Це коли, не робити ніяких щеплень, а понад 60% населення перехворіє на COVID. У такому разі виживуть сильніші та витриваліші.

Нагадаємо, якщо до 31 травня компанія “Лекхім” не поставить всю вакцину, вона повинна буде повернути ДП “Медичні закупівлі” 100% сплаченої передоплати.