logo
Новини,

Аналіз впровадження корпоратизації ДК “Укроборонпрому”.

22 жовтня 2020 року о 9:30 в ІА “Укрінформ” відбудеться круглий стіл на тему “Аналіз впровадження корпоратизації ДК “Укроборонпрому”.

Під час заходу експерти StateWatch представлять результати моніторингу впровадження корпоратизації ДК “Укроборонпром”, який був проведений протягом 2020 року.

Питання до обговорення:

  1. Результати виконання Рамкового урядового плану заходів корпоратизації.
  2. Останні концепції реформи ДК “Укроборонпром”.
  3. Перспективи законопроєкту № 3822.

Спікери:

  • Гліб Канєвський, голова експертної організації StateWatch.
  • Гражвідас Ясутіс, Женевський центр демократичного контролю за збройними силами (DCAF) виступ онлайн.
  • Світлана Панаіотіді, заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, співавтор законопроєкту “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” № 3822.
  • Володимир Кострицький, помічник народного депутата, співавтор законопроєкту “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” № 3822.
  • Артур Переверзєв, експерт проєктного офісу реформ Міноборони у 2015-2020 р.р.
  • Представник Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО)

До участі запрошені: представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерства оборони України, Ради національної безпеки і оборони України, Офісу Президента України, Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, ДК “Укроборонпром”, експерти.

Онлайн-трансляція заходу буде відбуватися на YouTube ІА “Укрінформ”, а також на Facebook-сторінках StateWatch та проекту “Марлін”.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com та statewatch.media@gmail.com.

Важливо для акредитованих ЗМІ: У зв’язку з пандемією COVID-19, при вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.