logo
Новини,

“Слуги Народу” пропонують виділити Міністерству промисловості 50 мільйонів з бюджету без визначення результатів

Народні депутати фракції “Слуга Народу” подали законопроект, яким пропонують перерозподілити в державному бюджеті кошти у сумі 50 млн 100 тис гривень на користь новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, без деталізації, на що саме будуть витрачені гроші.  

Про це йдеться в порівняльній таблиці до відповідного законопроекту.

Серед ініціаторів проекту народні депутати Євгеній Шевченко, Валерій Зуб, Галина Третьякова, Георгій Мазурашу та Максим Павлюк – всі з правлячої фракції “Слуга Народу”.

Законопроектом депутати пропонують перерозподілити 50,1 мільйонів гривень з програми Мінекономіки на програму Мінстратегпрому  “Керівництво та управління у сфері стратегічних галузей промисловості”. Чому саме така сума зазначена ініціаторами змін до бюджету та, на досягнення яких саме результатів будуть витрачені кошти не зазначено.

У пояснювальній записці лаконічно сформована мета витрат: “визначити міністерство головним розпорядником та забезпечити його фінансовими ресурсами для належного виконання покладених на нього функції з формування та реалізації відповідної державної політики”.

Нагадаємо, за кілька місяців існування Мінстратегпрому в жодному офіційному документі не було сформовано, які саме галузі вважаються стратегічними. Натомість У міністерстві пояснили, що вони створені для “турботи держави” про “оборонку”.

Нагадуємо: 22 липня Кабінет міністрів утворив новий орган – Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості на чолі з Олегом Уруським. Міністр Уруський пообіцяв Кабміну півмільйона робочих місць у стратегічних галузях без визначення таких галузей та без уточнення, які саме заходи будуть здійснені для створення нових робочих місць.