logo
Новини,

У 2021 році на боротьбу із COVID-19 в Краматорську та Донецькій області виділили майже 58 млн грн

У 2021 році для подолання пандемії коронавірусу у місті Краматорськ та Донецькій області сумарно було виділено майже 58 млн грн, з яких 50 млн передбачено на потреби області, а ще майже 8 млн грн буде витрачено для боротьби з COVID-19 в місті Краматорськ.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на відповіді Донецької обласної адміністрації та Краматорської міської ради.

Так, Донецька обласна державна адміністрація у відповіді на запит повідомляє, що на боротьбу з COVID-19 в бюджеті Донецької області передбачено 50 млн. грн., в тому числі на здійснення централізованих заходів з придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, виробів медичного призначення, лікарських засобів на підтримку окремих закладів охорони здоров’я. 

Зокрема, в рамках бюджетної програми “Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій”  на 2021 рік Донецька обласна державна адміністрація планує витратити майже 4,6 млн грн на здійснення заходів, пов’язаних з добровільним страхуванням медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я Донецької області на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 3,3 млн грн на виплати соціальної матеріальної допомоги медичних та інших працівників комунальних закладів охорони здоров’я Донецької області на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у 2020 році, але не отримали цю допомогу в минулому році.

Окрім того, за бюджетною програмою “Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню” виділено 2,2 млн грн на запобігання ковіду, 443 тис грн із яких – на доплати медичним працівникам. 

3,5 млн грн виділено за програмою “Спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога населенню” на закупівлі реактивів та мед.обладнання для проведення досліджень на COVID-19. 

В свою чергу за програмою “Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я” планують витратити 39,7 млн грн на запобігання COVID-19 в Донецькій області. 

У той же час, виконком Краматорської міської ради повідомляє, що в бюджеті міста на 2021 рік на боротьбу із хворобою COVID-19 заплановано близько 8 млн грн. Кошти розподілені за галузями наступним чином:

  • Охорона здоров’я – 6,8 млн грн;
  • Освіта – 870 тис грн.