logo
Новини,

У Мінстратегпромі пояснили, що вони створені для “турботи держави” за оборонкою

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України заявляють, що створені задля “турботи” держави за оборонною промисловістю без уточнення, у чому полягає така турбота.

Про це йдеться в листі заступника Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого до Міністра економіки Ігоря Петрашка.

Такий лист був підготовлений на виконання доручення профільного Віце-прем’єр-міністра України Олега Уруського до Мінстратегпрому спільно з Мінекономіки розглянути проблеми розвитку сектору бронетехніки в Україні, про які повідомила галузева громадська організація.

Зокрема результати опрацювання проблем у секторі бронетехніці викладено в одному реченні у листі до Міністерства економіки.

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України погоджується з тим, що для розвитку сектору бронетехніки оборонної промисловості нашої країни потрібна турбота держави, задля цього і було створене наше міністерство.

заступник міністра стратегічних галузей промисловості Віталій Немілостівий

У листі на виконання доручення не наведено даних, як саме Мінстратегпром буде реалізовувати “турботу” держави в оборонній галузі.

Нагадаємо, Міністр  з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський пообіцяв Кабміну півмільйона робочих місць у стратегічних галузях без визначення таких галузей та без уточнення, які саме заходи будуть здійснення для створення нових робочих місць.

22 липня Кабінет міністрів утворив новий орган – Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості на чолі з Олегом Уруським.