31.07
2хв
ДОТ уклав контрактів для Держспецтрансслужби на майже 1,4 млрд грн за перше півріччя 2026 року
Постачання спорядження та продовольства для Державної спеціальної служби транспорту
Поділитися матеріалом

Із січня 2026 року Агенція оборонних закупівель ДОТ забезпечує Державну спеціальну службу транспорту (ДССТ) продуктами харчування, речовим майном та паливно-мастильними матеріалами. За перше півріччя агентство уклало для потреб ДССТ контрактів на майже 1,4 млрд грн. Такі дані ДОТ надав у відповідь на інформаційний запит StateWatch.

Як ДССТ забезпечили продуктами

Для забезпечення Держспецтрансслужби продуктами харчування ДОТ використав два механізми. Частину комплектів перерозподілили в межах уже чинних контрактів для ЗСУ, решту закупили за новими договорами, які передбачали постачання одночасно для обох формувань.

У результаті ДССТ отримала 4,1 млн комплектів продуктів харчування на суму 521,2 млн грн. Крім того, окремо закупили 65 086 добових польових наборів продуктів на 81,2 млн грн.

У ДОТ наголосили, що такий підхід не вплинув на забезпечення Збройних сил України. Доведена кількість комплектів для ЗСУ залишилася незмінною, а вивільнені обсяги вже законтрактували або планують закупити в межах наступних державних контрактів.

Яке спорядження отримала ДССТ

За перше півріччя 2026 року ДОТ уклав 79 договорів на постачання речового майна для Держспецтрансслужби на загальну суму 746,5 млн грн.

Із них 190,9 млн грн спрямували на закупівлю засобів індивідуального захисту: бронежилетів, шоломів, захисних окулярів, навушників та інших елементів спорядження.

Закупівлі засобів індивідуального захисту для ДССТ у першому півріччі 2026 року

Назва закупівлі Кількість товару Кількість договорів Сума договору (грн)
Бронежилет модульний (комплектність 1–5) 2 900 3 54,16 млн
Шолом бойовий балістичний з високою обрізкою 3 000 1 28,49 млн
Бронежилет модульний (комплектність 1–8) 1 000 1 25,86 млн
Шолом бойовий балістичний повнорозмірний 3 000 1 24 млн
Чохол для бронежилета (комплектність 1–5) 1 200 1 14,52 млн
Рукавички захисні 8 000 1 10,41 млн
Навушники спеціальні 700 1 8,89 млн
Рукавички тактичні 10 000 1 7,83 млн
Налокітники тактичні 16 000 1 6,99 млн
Окуляри-маска захисні балістичні 5 700 1 4,91 млн
Окуляри захисні балістичні 6 000 1 4,8 млн
Разом 13 190,86 млн

Водночас у першому півріччі 2026 року закупівель паливно-мастильних матеріалів для Держспецтрансслужби не проводили.

Головне

  • За перше півріччя 2026 року ДОТ уклав контрактів для ДССТ майже на 1,4 млрд грн.
  • 746,5 млн грн спрямували на речове забезпечення, 602,4 млн грн — на продовольче.
  • Для ДССТ закупили 4,1 млн комплектів продуктів харчування та 65 086 добових польових наборів продуктів.
  • На засоби індивідуального захисту витратили 190,9 млн грн
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть на “Повідомити про помилку”.
Поділитися матеріалом
Інші матеріали по темі
Червневі закупівлі ДОТ: зірвані тендери на квадроцикли, закриті торги на дрони та штраф за бронежилети
Підзвітність у системі оборонних закупівель України
Автори матеріалу

Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /home/statewat/statewatch.org.ua/www/wp-content/themes/statewatch/single-publications.php on line 348
Закрити
Помилка в тексті

    Скасувати
    Дякую
    Повідомлення про помилку успішно надіслано
    Закрити
    Підписка оформлена
    Дякуємо, що ви з нами.
    Щомісячні огляди вже скоро!
    Закрити
    Підтвердження e-mail
    Дякуємо, що ви з нами.

    Лист для підтвердження підписки відправлено на вказаний e-mail.
    Закрити